سفارش تبلیغ
صبا ویژن

آموزش بافت عروسک بصورت گام به گام

آموزش عروسک های بافتنی

آموزش عروسک های بافتنی در ادامه و در واقع پارت دوم مجموعه آموزش عروسک بافی با قلاب بوده و تکمیل کننده آموزش های پارت اول می باشد. آموزش عروسک های بافتنی در سه بخش آماده شده که هر بخش نحوه بافت انواع مختلفی از عروسک ها را به زبان انگلیسی آموزش داده است. نحوه قلاب بافی گوزن کریسمس، باب اسفنجی و پنگوئن از مواردی است که بخش اول مجموعه آموزش عروسک های بافتنی به طور کامل شرح داده است. گوزن کریسمس به دلیل زیبایی خاصی که دارد بسیار مورد توجه بوده و بافت آن برای افراد جالب می باشد اما آنچه که در بافت این گوزن زیبا اهمیت دارد نحوه بافت شاخ گوزن و اتصال درست شاخ ها به تنه گوزن می باشد که مجموعه آموزش عروسک های بافتنی به طور کامل آموزش داده است.

 

آموزش عروسک های بافتنی  1?

 

 

آموزش عروسک های بافتنی

چگونگی بافت کیف موبایل به شکل روباه، قارچ های کوچک، عروسک بابانوئل، کیک اسفنجی تزئینی و عروسک دختر از دیگر مواردی است که با تماشای بخش اول مجموعه آموزش عروسک های بافتنی فرا خواهید گرفت. در ادامه بخش دوم مجموعه آموزش عروسک های بافتنی نحوه قلاب بافی چند جا کلیدی زیبا به شکل الاغ، خوک و جغد را آموزش می دهد همچنین چگونگی قلاب بافی سگ، خرس پاندا، پرنده کوچک و شتر را نیز بخش دوم مجموعه آموزش عروسک های بافتنی در اختیار علاقمندان قرار می دهد. باید افزود اگر علاقمند به یادگیری نحوه بافت فیل، قورباغه، کفشدوزک و ده ها عروسک زیبای دیگر می باشید این مجموعه آموزشی تمامی این موارد را آموزش داده است.آموزش عروسک های بافتنی

لازم به ذکر است بخش سوم مجموعه آموزش عروسک های بافتنی به طور ویژه چگونگی بافت خرس عروسکی، خرس عروس و داماد و نحوه بافت لباس و شلوار برای خرس را آموزش داده است. خرس عروس و داماد به دلیل متفاوت بودن و همچنین جذابیتی که دارد می تواند به عنوان گیفت در مجالس عروسی استفاده شده و در واقع هدیه ای خاص محسوب می شود. قسمت دیگری از آموزش های بخش سوم مجموعهآموزش عروسک های بافتنی به نحوه بافت خرگوش بانی اختصاص یافته است به گونه ای که چگونگی بافت لباس، کلاه و شالگردن برای خرگوش را فرا گرفته و مراحل بافت خرگوش کوچک را نیز مشاهده خواهید کرد.

 

آموزش عروسک های بافتنی  1?

 

 

آموزش عروسک های بافتنی

عروسک های بافتنی از حیث زیبایی و نرم و قابل انعطاف بودن در میان کودکان طرفداران زیادی داشته و بسیاری از بچه ها علاقمند به داشتن عروسک های بافتنی هستند از این رو یادگیری این هنر ارزشمند و پرکاربرد علاوه بر اینکه موجبات سرگرمی شما را فراهم خواهد کرد می تواند درآمد بالایی برای شما به ارمغان بیاورد. اگر علاقمند به فراگیری مرحله به مرحله و جزء به جزء عروسک بافی می باشید با خریداری این مجموعه از وب سایت 118file و دریافت لینک دانلود یا دی وی دی در محل، آنچه را که به دنبال یادگیری آن هستید در اختیارتان قرار خواهد داد. 

آموزش عروسک های بافتنی

سرفصل های این مجموعه آموزشی عبارتند از:

بخش اول:

-قلاب بافی اشکال مختلف

-باب اسفنجی

-پنگوئن

-گوزن کریسمس

بخش دوم:

-جاکلیدی

-جغد

-حیوانات گوناگون

بخش سوم:

-خرس

-خرگوش

آموزش عروسک های بافتنی  1?

 

 

118فایل اولین مزکز فروش فایل های حجمی 

برای دریافت این پکیج به وب سایت www.118file.com  مراجعه فرمایید .