سفارش تبلیغ
صبا ویژن

آموزش شینیون مو بصورت گام به گام

آموزش شینیون مو یکی از مجموعه های تخصصی در زمینه شینیون مو به شمار می رود که به زبان انگلیسی ارائه شده است. این مجموعه با پوشش مباحث زیادی در زمینهآموزش شینیون مو، در یادگیری مدل های متنوع و به روز شینیون به شما کمک فراوانی می نماید. در مجموعه آموزش شینیون مو شما با انواع مدل های شینیون از جمله شینیون موهای کوتاه، شینیون بدون گرما و شینیون عروس و ... آشنا خواهید شد. لازم به ذکر است که این مجموعه با آموزش بیش از 50 مدل بافت مو در زیباسازی هر چه بیشتر موهای مشتریانتان کمک فراوانی می کند.

 

آموزش شینیون مو1?

 

 

آموزش شینیون مو

در مبحث آموزش شینیون موهای کوتاه، شما مدل های متنوعی را برای شینیون این نوع موها و نیز بلند جلوه دادن آنان یاد خواهید گرفت. شما توسط مجموعه آموزش شینیون مو و در قالب آموزش شینیون بدون گرما درباره انجام شینیون بدون نیاز به هیچ گونه اتوی مو و یا بابلیس، اطلاعاتی را کسب نموده و مدل های زیادی را با این روش آموزش خواهید دید. 

آموزش شینیون مو - آموزش شینیون مو

یکی دیگر از موارد پوشش داده شده در مجموعه آموزش شینیون مو، آموزش شینیون باز می باشد. در این مبحث شما مدل های شینیون جذاب و زیبای بسیاری را که به صورت باز و یا نیمه باز آرایش یافته، یاد خواهید گرفت. باید افزود که این مدل ها به دلیل سادگی و در عین حال جذابیتشان می توانند برای مجالس مهم و عروسی ها بسیار مناسب باشند.

آموزش شینیون مو1?

 

 

آموزش شینیون مو - آموزش شینیون مو

در ادامه مجموعه آموزش شینیون مو شما با مدل های مختلف بافت مو همانطور که پیش از این ذکر شد، آشنا خواهید شد. این مدل های بافت مو حتی در قالب شینیون های باز و بسته نیز آموزش داده شده است. مدل های بافت موی ارائه شده در مجموعهآموزش شینیون مو، انواع بافت مو از جمله تیغ ماهی، آبشاری یک طرفه، بافت درشت ترکیب شده با بافت ریز، گیس بافت از کنار سر، بافت مو ترکیب با موی دم اسبی، بافت هلندی یک طرفه و بسیاری از مدل های دیگر بوده که به صورت گام به گام توضیح داده می شوند.

آموزش شینیون مو

از دیگر مباحث پوشش داده شده توسط مجموعه آموزش شینیون مو می توان به آموزش شینیون در خانه اشاره نمود. این آموزش با ارائه مدل های شینیون ساده و خلاقانه به شما در یادگیری و انجام سریع این نوع شینیون ها کمک فراوانی می نماید. این مجموعه تخصصی به آموزش بیش از 200 مدل شینیون بسته پرداخته است. باید افزود که مجموعه آموزش شینیون مو در قالب آموزش مبحث شینیون بسته علاوه بر توضیح مدل های جدید شینیون از جمله شینیون خطی، به شما پرطرفدارترین و محبوبترین شینیون ها و نیز مدل های موی سلبریتی ها را به صورت مرحله به مرحله آموزش می دهد. باید افزود که این مجموعه درباره نحوه شینیون موهای کودکان نیز با ارائه چندین مدل متنوع و جذاب، توضیحاتی را در اختیار شما قرار داده است.

آموزش شینیون مو

در انتهای مجموعه آموزش شینیون مو که حاوی زیرنویس تحت الفظی است، شما چندین مدل جذاب را برای شینیون موهای عروس، یاد خواهید گرفت. این بخش با برخورداری از انواع مدل های شینیون باز و بسته مخصوص عروس به جذابیت و محبوبیت هر چه بیشتر مجموعه آموزش شینیون مو افزوده است. اگر به یادگیری انواع مدل های شینیون علاقه داشته و قصد دارید تا با یادگیری مدل های منحصر به فرد و جذاب ارائه شده در مجموعه آموزش شینیون مو به تخصص خود در این زمینه بیفزایید، همین حالا نسبت به تهیه این مجموعه پرطرفدار از طریق وب سایت 118فایل اقدام نمایید تا به صورت لینک دانلود یا دی وی دی در محل دریافت کنید.

 

آموزش شینیون مو1?

 

 

آموزش شینیون مو

سرفصل های ارائه داده شده در مجموعه آموزش شینیون مو به شرح زیر می باشند:

-شینیون موهای کوتاه

-شینیون بدون گرما

-آموزش شینیون باز

-آموزش بافت مو

-آموزش شینیون در خانه

-آموزش شینیون بسته

-مدل مو و شینیون عروس

118فایل اولین مرکز فروش فایل های حجمی 

برای دریافت این پکیج به وب سایت  www.118file.com مراجعه فرمایید .